23 Ağustos 2014

Superonline Hız Sorunu Yaşıyorum.

Superonline Gün içinde tarifemi değiştirerek 16mbıt'e kadar Limitsiz Yalın ADSL kampanyasına geçtim. Müşteri temsilcisi ile konuşurken alt yapının 17mbıt'e kadar desteklendiğini 13-14mbıt arası bir hız alabileceğimi söyledi. Kabul ettim ve tarifemi değiştirdim.

An itibariyle alabildiğim maksimum hız 8mbıt. Bunu da geçtim ping değerim 78ms. Teknik destek ekibindeki arkadaş 0-100ms arası pingin gayet normal olduğunu söylüyor. İnsanları kandırmanızın anlamı ve yeri yok. Ürünü satıyorsanız hizmetini verin. Şu anda eski tarifem olan 8mbıt'e kadar Limitsiz Yalın ADSL paketinden bir farkı yok. İnsanları telefonda kandırıp sunduğunuz ürünün hizmetini veremiyorsunuz!

Onur 212 Okunma

Cevaplar

  • Onur06 Ekim 2014

    Hiçbir problemim çözülmedi.

  • Superonline Temsilcisi23 Ağustos 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön