20 Mart 2013

Superonline Hız Sorunu Çözülmüyor!

Superonline'a geçtikten sonra hızım biranda düştü. 8mbit yerine 2mbit le anca bağlanıyorum ve oda tam stabil değil. Aradığımda bana Türk Telekom'un altyapısını kullanıyoruz yani sorun bizden kaynaklanmıyor dediler. Türk Telekom'la irtibata geçtim bende. Onlarda bunu bizle değil internet sağlayıcınızla konuşmanız lazım dedi.

Oradaki bir teknisyenle konuştuğumda bana "Bizden Superonline yoluyla bir şikayet gelmediğini eğer gelseydi bizim binanın yakınına bir kutu koyarak halledileceğini" belirtti. Bende dilekçe yazdım verdim ama hala bir gelişme yok ve hala birbirlerini suçluyorlar ama ama en ufak bir düzeltme için icraat yok. Artık bu durum beni üzmeye başladı. Bir an önce bu durum düzelsin.

Okan 30 Okunma

Cevaplar

  • Okan29 Mart 2013

    Şu an hat ayarlarımdaki sorun çözülmüş durumda fakat superonline sayesinde değil. Bizzat gittim Turk Telekom'a ordaki teknisyenlerle konuşarak biraz üzerinde durarak halletmiş durumdayım. Süreç boyunca bir çok kez aradılar superonlinedan bunun için teşekkür ederim fakat sonuç olarak olumsuzluğa giden süreci bireysel olarak çözdüm.

  • Superonline Temsilcisi22 Mart 2013

    Teknik destek birimimiz müşterimiz ile telefonla iletişime geçecek ve gerekli tüm kontrolleri gerçekleştirecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön