Superonline Hız Problemi Yaşıyorum.

Evrim K. |

Superonline 20 gün önce aynı sokakta başka bir eve taşındığım için internetimi nakil ettirdim. 2 yıldır sorun yaşamadığım için tekrar taahhütümü yeniledim fakat süperonline yeni evime nakili yaptıktan sonra 16mbit'e kadar olan hızımı önce 4 mbit'e daha sonra da 6mbit'e sabitledi. Defalarca aramama rağmen "hızınızı test ediyorum bekleyin diyip 5 dakika bekletip hızınızı yükselttim" diyen müşteri hizmetleriniz hiçbirşeyi yükseltemedi. Hala 6mbit'e sabit modem içinden de anlaşıldığı üzere: ADSL Hızı(Kb/s):797/6487
Paramı her ay ödüyorum fakat karşılığını alamıyorum. Dün de arayıp ulaşamayınca mesaj atıp arayın bizi demişler, ben arayınca noluyor yazdım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Evrim K.
  12 Temmuz
  15:45

  Sorun çözülmedi, konu neden kapatıldı anlamadım?

 • Evrim K.
  10 Temmuz
  22:50

  Benimle dalga geçiliyor sanırım çünkü 3-4 telefon görüşmesi yapıldı sonra sorununuz çözüldü denilip hızımı 2mbit e indirdiler. şu an. Çok sinirliyim bu işin peşini bırakmayacağım.

 • Evrim K.
  07 Temmuz
  10:14

  Şimdi de 3.5mbit e sabitlenmiş, ciddiye alınmıyorum sanırım.

 • 06 Temmuz
  00:54

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE