Superonline Hız Problemi ve Çözüm!

Feride Çelebi A. |

Turkcell aboneliğime güvenerek başvurduğum Superonline aboneliğim kısa süre geçmesine rağmen, çözüme kavuşmayan birçok sıkıntı yaşadım. Başvurudan önce internet hızıyla ilgili inceleme yapılmasına rağmen, hızın alt limitte olduğunu kendileri beyan etti. Ekip göndermişler ama sıkıntı yokmuş (!). Şu an tekrar aynı sıkıntıyı yaşıyorum nasıl sıkıntı yok anlayamıyorum.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Feride Çelebi A.
  02 Mayıs
  11:00

  Şİkayet için arandım evet ama hala çözüm yok buradan Superonline kullanmak isteyenlere duyurulur. Aylardır sıkıntıyı çözemediler. Bilginize...

 • 01 Mayıs
  15:23

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Feride Çelebi A.
  18 Nisan
  08:32

  evet pazar günü sabah saat 10.00'da ararsanız ulaşamazsınız. kendi kendinize sorunun çözümlendiğini bildirmişsiniz. ama sorun hala devam ediyor. modem gönderip denendiğini söylemişsiniz Superonline biz evde yokken de gelip böyle denemeler de mi yapıyor yoksa?

 • Feride Çelebi A.
  12 Nisan
  11:21

  Ayrıca bağlantı kurmadan önce hız tesbiti yaptık 16 MB e kadar çıkıyor hızınız denildişğinde sakın inanmayın. Şu an 4 MB hızım.

 • Feride Çelebi A.
  12 Nisan
  11:20

  Superonline çözüm için sizi Türk Telekom a yönlenidriyor. Aklınız varsa tek muhatap için Türk Telekom bağlantısını seçin. Ben haftalardır uğraşıyorum. Sonuç yok. Keşke taahhüt vermeseydim çok pişmanım.

 • 11 Nisan
  16:54

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0850 222 0 222 nolu hattan 11.04.2016 16:53'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • 11 Nisan
  16:41

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE