Superonline Hız Problemi ve Abonelik İptali!

Mustafa C. |

7 Kasım'da sırf daha hızlı olacak vaadiyle 2 yıl taahhütlü 8mb e kadar ADSL paketlerinizi kabul ettim. Sonuçta hızım artmasa bile en az TTNET kadar hızlı olacağını düşünmüştüm. Modem hemen ertesi gün geldi ancak bağlantı 15'inde ısrarla aramam sonucu anca aktif edilebildi ve büyük sürpriz hız testi sonucu 0.40 MB hemen arıza kaydı oluşturuldu ve 1 hafta süren çalışmalar neticesi max. 0.70Mb ısrarlarım sonucu TT ekipleri bizim eve kadar geldiler ve bundan fazlası imkansız dendi. Son olarak ara kabloları kaldırıp hat eksiz bağlandı. Abonelik iptal birimi özel biriminiz ilgilenecek dedi ve 1 hafta sonra arayıp problem sizin evde bize aktarılan bilgi bu dendi. TTNET 1.70Mb hızına geri dönüyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa C.
  11 Aralık
  14:50

  Halen problem sizin evde elimizden geleni yaptık vs. deyip çözüm için gerçek bir adım atmaktan kaçıyorsunuz! Çözemiyorsanız kapatmak için parada istemeyin lütfen sonuçta bu sizin probleminiz...

 • 05 Aralık
  13:59

  Müşterimizin hız sorununun incelenmesi ve problemin giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE