Superonline Hız Problemi...

Özkan B. |

Hatay/İskenderun'da yaşamaktayım. Superonline 'nin alt yapısı, bizim binaya fiber desteklemiyormuş. Fiberi bu kadar iyi olan bir internetin, normal interneti iyidir dedim. Ama gel gör ki, alt yapıyı Türk Telekom'dan alıyorlarmış.

Günde 6:00'dan fazla kesinti yaşıyorum, hızımı 16 Mbıt diye aldım, henüz bunun yarısını bile göremedim. İnternetim aşırı üst düzey yavaş. Arıyorum Türk Telekom'u, adamlar, bizle alakalı değil Superonline 'u arayacaksınız, Superonline' u arıyorum, yok yapıyoruz, yok ediyoruz,1-2 saat hız artıyor. Sonra geri düşüyor. Şikayetçiyim Superonline firmasından!

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Haziran
  07:51

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 07.06.2016 15:24’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 26 Mayıs
  09:31

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE