Superonline Hız Düşüklüğüyle İlgili 4 Kez Şikayette Bulundum 4 Kez Arıza Giderildi Dediler Hala Aynı

Muhammed Şamil Ö. |

55**** numaralı Superonline müşterisiyim. 8mbıt sınırsız AKK'siz 24 ay taahhütlü kampanyalı 109 TL'lık internet bağlattım. Bağlattığımdan beri internet hızım 4 mbıtten yukarı çıkmadı. Bu sorunla ilgili 3 kez müşteri hizmetlerini aradım 3 kez arıza kaydı yapıldı hepsinde sorunun çözüldüğü söylendi ama hiçbir değişiklik olmadı. Bir kez de buradan şikayette bulundum ip adresim değiştirildi sorun giderildi dendi fakat yine bir değişiklik olmadı. Bir teknik ekip gönderip kabloların incelenmesi bu kadar zor olmasa gerek. Bu 5. şikayette bulunuşum oldu bu kez de giderilmezse üyeliğimi iptal etmeyi düşünüyorum çünkü gerçekten bıktım 360 p kalitedeki bir video izlerken bile takılmalar oluyor hızım 1-4 mbit arasında seyrediyor.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ağustos
  09:37

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 05.08.2016 09:37’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 05 Ağustos
  09:02

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE