Superonline Hiçbir Sorun Olmamasına Rağmen, Hızımı Düşürdüler ve Tekrar Arttırmıyorlar!

Mustafa Gürkan M. |

Superonline 1 aydır oturduğum evimde (bina yeni bina ve hatlar yeni) sorunsuz 16 Mbit hız ile bağlandığım tüm kabloların ve hatların yeni olduğu ve telefon hattına direk bağlı olan modemin hızını düşürmüştür. Şu anda 4 Mbit hız ile bağlanabiliyorum defalarca aramama rağmen, hiçbir problem olmayan yerde hızımı tekrar yükseltmiyorlar. Her aramamda elemanları farklı bir şey söylüyor; Bir tanesi 16 Mbit'e tekrar sabitledim dedi bir tanesi kablolarda oksitlenme ve altyapı olabilir dedi. Eğer hızım tekrar eski haline yani 16 Mbit'e kadar hıza getirilmezse tüketici mahkemesine gideceğim.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Şubat
  16:32

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 27.02.2016 14:05’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 27 Şubat
  09:43

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE