14 Mayıs 2013

Superonline Hergün Aynı Saatlerde Net Kopması!

Modemin adaptörünü gece yatmadan önce çıkartıyorum ve sabah kalktığım zaman takıyorum. Her neyse geri taktığım saatler sabah 8:30-9:00 aralarında oluyor. Her nasıl oluyorsa saat 11:00 11:30 gibi olduğunda net kesiliyor ve indirmekte olduğum dosyalar olduğu gibi gidiyor veya önemli bir görüşme içindeyken bağlantı kopmasıyla herşey altüst oluyor.

Zaten kotasız net değil sözde sınırsız bir net bir de bu şey yüzünden herşey altüst oldu. TT'da iken daha rahattı herşey İnşallah sürem biran önce geçer de tekrar geri dönerim. Upload'un bile kotalı olduğu bir İSS'den ne beklersin ki.

Sercan 50 Okunma

Cevaplar

  • Sercan23 Mayıs 2013

    Sorunu çözmeye ne zaman karar vereceksiniz acaba?

  • Sercan14 Mayıs 2013

    Standart bir cevap vermek yerine sorunun çözülmesini sağlasanız. Sürekli ekstra kota ekletme için arama yapmak yerine bu sorunları çözmeye yönelik birşey yaparsanız daha iyi olur.

  • Superonline Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Teknik destek birimimiz müşterimiz ile telefonla iletişime geçecek ve gerekli tüm kontrolleri gerçekleştirecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön