Superonline Her Konuda Mağdur Etti.

Ayşe K. |

Fiber internet kullanıcısıydım taşınmam üzere taşındıındığım yerde fiber olmadığı için sözleşmemin bitmesine 8 ayda kaldığı için iptal edemedim. 8 aylık ödemeyi toplu şekilde benden talep ettiler. 2 lyeni bir abonelik yaptılar neyse onuda kabul ettim. 25 gün oldu hala bağlantım sağlanamadı . Bu süreç içinde psikolojim bozuldu sürekli aramaktan neyse onay verildi ve şimdide 10 gün oldu 1 kullanıcı ve şifreyi vermediler.

1 haftadır da iptal etmek için arıyorum, iptalde etmiyorlar. Bıktım artık en sonunda beni delirteceksiniz. Ben böyle bir firma görmedim. Hiç mi konuşmalarım dinlenmiyor. Çözecekseniz çözün problemi yada iptal edin tüketici haklarına da şikayet edeceğim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşe K.
  11 Eylül
  12:41

  Bilgimi verdiniz ne bilgisi hala sorunu çözmediniz bide iptal ettirmek için mücadele veriyorum ve şikayetimi heryere bildirdim ben böyle bir firma görmedim sizden bir an önce kurtulmak istiyorum ruh sağlıgımı bozdunuz.

 • 10 Eylül
  11:50

  Müşterimiz ile 10.09.2014 10:15:38 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE