15 Mayıs 2013

Superonline Hem İlgilenmiyor Hem Yanlış Abonelik Başlatıyor!

Mayıs başında yaptığım fiber internet başvurusuna bulunduğunuz adreste başka bir kullanıcı bulunuyor cevabını vererek günlerce beklettiler. Bir servis sağlayıcı nasıl adresimde farklı bir abone var diyebilir? Nüfus müdürlüğünden adres kayıt bilgilerimi ve faturalarımı belgeleyip yolladıktan sonra kendi kurduğum irtibatlarla yeni kurulum ve abonelik başlata bildim.

Dahası ilk üç ay; 25mpbs hız ve 50gb hız alanı yerine bunun iki katı hız ve hız alanı kampanyasından yararlanacakken bedava D-Smart giriş paketi kampanyasına dahil edilmişim. Baştan soğudum resmen.En kısa sürede mağduriyetimin giderilmesini,D-Smart giriş paketi yerine ilk 3 aylık hız ve hız alanı kampanyasına dahil edilmesini istiyorum.

Cüneyt 36 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyt 23 Mayıs 2013

    Süperonline yetkilileri şahsımla iletişime geçerek vaad ettikleri kampanyaya beni dahil ettiler. Haksızlığa uğradığınız noktada hakkınızı savunmaktan ve şikayet etmekten vazgeçmeyin arkadaşlar..

  • Superonline Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 18.05.2013 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön