31 Ekim 2016

Superonline Hayaller Fiber Hayatlar 5 MB Hız!

İstanbul ateşehir'de evimde fiber internet kullanıyordum. Taşınmak durumunda kaldım ve Kuyubaşı'na geçtik. Tabi burada fiber internet yokmuş. Dediler ki 16 MB e kadar internetiniz olacak internetinizi taşıyın. Tamam dedim 16 MB iyidir. Geldiler bağladılar ettiler bir de baktım 6 MB in üstüne çıkmayan bir internet. Alt yapısını da Türk Telekom'dan alıyormuş birde aynı binada fiber hat var fakat Superonline in bize verdiği 6 MB. !

Neyse şikayet ettik telefonlarda derdimizi anlattık 2 ay sonra birileri gelmiş. Bakmış. Bize mesaj geldi.
Apartmanınızın alt yapısı buna müsait değildir. Biz binaya kadar olan her şeyi kontrol ettik dediler sorun sizde.

Şimdi. Aradık Superonline i iptal edelim lütfen dedik. 6 MB hız maalesef yetmiyor. Tabii efendim dediler. 1.200 TL iptal parasını ödeyin iptal edelim. Sağlayamadığınız hizmet için 1.200 TL bravo! Gerekirse avukata bu parayı vereceğim.

Poyraz 269 Okunma

Cevaplar

 • Poyraz 23 Aralık 2017

  Gün içinde Superonline beni aradı. Efendim size olanı anlatayım. Biz gerizekalıymışız vallahi yeni öğrendik bunu sağ olun. Neymiş sizin bulunduğunuz konumda 16 MB hız varmış siz 8 MB te geçtikten sonra 16 ya taşırmışsınız bu sebeple biz Superonline olarak haklıyız... Sizi çok seviyorum superonline:) Daha 3 MB tin üstüne çıkamayan internetiniz varken ve yine çalışanlarınız efendim 16 ya taşımanız önerilmiyor demesine rağmen. Siz bugün sizler gerizekalısınız efendim taşıyabilirsiniz diyorsunuz. Sizi derhal yarın şirket avukatma iletiyorum bu kadarı fazla... Saygılar.

 • Poyraz 21 Aralık 2017

  Bugün 21/12/2017 yani şözleşmemin 24 aynının sonu. Sizlerden kurtulmak için tam bugün parti verecektim ki... Meğersem sözleşmem 27 aymış. 16 MB verilemeyen hizmet... Hala daha 12 MB üstü bizde yok diyorsunuz. Hem hizmet sağlayamayın hem de çatır çatır parasını alıp iznim olmadan 24 aylık şözleşmeyi 27 aymış o diye beni berbat hizmetin içerisinde tutun. cayma bedeli bile çıkıyor neyniiş. 300 TL! Ömrü hayatımda bir daha Superonline a geçenin...

 • Superonline Temsilcisi31 Ekim 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Superonline Temsilcisi31 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön