Superonline Hattı Nedeniyle Apartmanı Su Basıyor.

Süleyman B. |

Superonline firmasının fiber İnternet için apartmana yerleştirdiği trafodan yakın apartmanlara da fiber hattı çekiyor ve diğer apartmanlara çektiği hattan yağmurda yüksek miktarda su, kablo kanalı aracılığıyla apartmanımızın deposuna su basmasına neden oluyor.

Müşteri hizmetleri, Bursa abone merkezi, hatta ve hatta Superonline'da çalışan arkadaşımı aramama rağmen 20 gündür problemi göremeye bile gelmeyen müşteri hizmetleri anlayışından bir 'haber Superonline'ı kınıyorum.

Apartman yönetimi olarak sorunlarımızla ilgilenmek yerine görmezden gelen şirketin, trafosunun sökülmesi için girişimlerimizi başlatıyoruz. Apartmanımızı su basmasın, varsın "ışık" hızında İnternet'imiz olmasın.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Süleyman B.
  13 Kasım
  15:21

  Kopyala yapıştır Müşteri hizmetleri :) ben bu cevabın geleceğini biliyordum zaten.kendi sitelerinden,telefondan, mailden,sms'den kısacası tüm iletişim kanallarından aynı mesajı kopyalayıp yapıştırıyorlar diğer şikayetlerde de gördüğünüz gibi.
  Bir şirketten insan nasıl soğutulur,ders olarak okutulacak bir çöküş hikayesi : Turkcell + Superonline.

 • 13 Kasım
  12:46

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"