Superonline Hatalı Porttan Dolayı İnternetin Gelmemesi...

Yusuf Ç. |

Nakil başvurusu yaptığımda ilk önce yanlış adres bildirdiğimden dolayı tekrar adres güncellemesi yapmak istedim fakat bunu yapamayacaklarını sonuçlanmasını beklemek zorunda kalacağımı söylediler. Nakil başvurusu yapıldıktan sonra tekrar aradım nakil işleminin yapıldığını portlarda sıkıntı olduğunu 24 saat içerisinde çözüleceğini ilettiler. 24 saat geçtikten sonra tekrar aradım yine hala çözüme kavuşmadığını öğrendim. Tekrar Superonline müşteri hizmetlerini aradım bu seferde yine aynı cevabı verip Türk Telekom tarafındaki kişiler sorunun Superonline tarafında olduğunu söylüyorlar bizde bir şey yapamıyoruz, önceden sitemizden şikayetinizi aldık inceleme devam ediyor, bir elektrikçiyle bunu çözülebileceğini söyleyerek işi üzerinden atmaya çalıştılar. Bundan sonraki süreçte Superonline ile taahhüdüm bittikten sonra hiçbir şekilde hizmet almayacağımı bildirmek isterim.

Etiketler :

Teknik Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Eylül
  14:05

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 05.09.2016 14:05’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 02 Eylül
  16:53

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE