Superonline Hangi Sözleşmeye Uyuluyor?

Murat K. |

Uzun zamandır Superonline Fiber üyesiyim. Bundan 1 yıl önce Digiturk - Superonline ortak kampanyasından da Digiturk'e üye oldum. 1,5 ay önce Superonline müşteri hizmetlerinden arandım ve yeni bir kampanyaya istinaden hız alanımı 25 MBit e çıkaracak yeni bir seçeneği seçtim.

Modemim değiştirildi ve yeni bir modem getirildi ve sözleşmeyi imzalamam müteakip hızım artırıldı. Bundan 3 hafta sonra Digiturk 1 yıl önce üye olurken bana imza attırılmasının unutulduğunu bildirdiler. İş yerime geldiler ve sözleşmeyi imzalattılar. Bunun hızımı artırdığım sözleşmeye etkisi olmayacağını düşünürken akşam eve gittiğimde hızımın tekrar eskiye döndüğünü gördüm. Bu karışıklığın çözülmesini istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ocak
  18:43

  "Müşterimizin kampanya probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"