Superonline Hala Bağlanmadı İnternetim.

Yasin K. |

Ayın 20'sinde başvuru yaptım, lakin hala ne gelen ne giden var. İnternet bağlanacak diye kaç kere müşteri hizmetini aradım lakin ne sinyal almak için geldiler ne de aradılar. İstanbul'da da kendi evimde sizi kullanıyorum fakat bu kadar acemilik yapacağınızı bilseydim inanınki başvuru yapmazdım çünkü kaç gün oldu ve benim internete ihtiyacım var özellikle son 4 gündür ama modem bağlamayı geçtim sinyal almayı geçtim arama falanda yapılmadı.

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum Teknik Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ekim
  17:23

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 07.10.2016 18:16’da konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Yasin K.
  27 Eylül
  13:46

  Hala arayan soran yok. Bugünde gelmesin iptal edeceğim başvuruyu yazıklar olsun. Kaç gün oldu kaç gün. Bu kadar da olmaz!

 • 26 Eylül
  16:22

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE