Superonline Hala Bağlantı Yapılmadı!

Tezel D. |

Superonline yaklaşık 3 ay önce geldi apartmanımıza ve bize.güzelce sözleşmemizi yaptık. Bağlantı için geldiler kablolar yapıldı. Sonra sipleter yok ertesi günü geliriz dendi.biz halen bekliyoruz..aradığımızda da müşteri hizmetleri oralı olmuyor. sözleşmeyi yapan kişi Deka elektronik ilgili diyor. Deka elektronik umursamıyor.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tezel D.
  28 Mart
  21:55

  bugün yaklaşık 1 saat önce superonline le bağlanabildik.şükür kavuşturana..epey zorlanılsada sonunda oldu.umarım bundan sonrası sorunsuz geçer..

 • Tezel D.
  28 Mart
  11:12

  evet telefonla arandım ve bilgilendirildim.Siplenter geldiği anda size takılacak dendi.gelmiş.bir gün apartma görevlisi tafarından arandım ve izin alıp apar-topar eve gittim.bu kez elektrik sistemi karışık ,daha iyi bilen arkadaşımız gelsin dediler.mümkünse 17 den sonra istedim.tamam bu akşam geliriz dendi.ama yine ne gelen ne arayan oldu. ertesi gün biz dışardayken yine habersiz geliyorlar evde çocuklar var.bu kezde binanın elektirk tesisatı farklı deniyor. apartmanda superonline kullananlar var .o zaman problem yok şimdimi var. siplenter gelmedi elektrik bahane ediliyor diye düşünmeye başladım.kafalarına göre bir ara belki tekrar bakarlar ..böyle garip bir işleyiş;)

 • 12 Mart
  12:25

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE