Superonline Hala Bağlanmadı!

Selin Y. |

15 gün önce Superonline+Digiturk kampanyasına dahil oldum. Digiturk te sorun yok ancak Superonline hala bağlanmadı. 3güne olur dendi.Defalarca aramamıza rağmen geri dönülmedi.İki firmanin da birbirinden haberi yok.3gün önce defalarca aramamız sonucu geldiler ama bağlantıyı tam kurmadan gittiler.

Tekrar aradık ,dün geldiler.Yine tam yapmadılar işi.Şimdi iptal ettirmeye çalışıyorum ve kullanmadığım bu günlerin parasını ödemeyeceğim. Anlaşılan Superonline müşterilerini çok önemsemiyor ve Digiturk'le yapılan paket anlaşmasında iki firma arasında tam bir iletişim yok."İnternet te çok hızlıyız" iddiaları var ama daha bağlantıyı kuramıyorlar. Bu kadar aramaya bu kadar şikayete hala tepkisiz kalmaları da takdire şayan.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selin Y.
  24 Ocak
  19:03

  bence sorun bağlantıyı yapmak için eve gelen personelde.bağlantıların neredeyse hepsini ben yaptım çünkü.lginiz için teşekkürler

 • 21 Ocak
  22:56

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE