17 Ocak 2015

Superonline Haksız Yüksek Faturalandırma Yaptı.

66 yaşındaki aboneye D-Smart kampanyalı paket satılıp, satış sırasında sözleşme feshi hakkında hiç açıklama yapılmamıştır. Abone D-Smart ücretsiz kullanımından hiç faydalanmamış (Mayıs 2014' te bilgisi dışında kullanım iptal edilmiş) ve sağlık sorunları nedeniyle ödenmemiş 4 faturadan sonra (ortalaması 55 TL aylık ödemeli), sözleşme iptal edilip üstüne 831 TL'lik fatura kesilmiştir.

Daha sonra ödenmeyen asıl faturalar ödenmiş, sözleşme feshinin geri alınması talep edilmiş ancak durumun imkansızlığı yinelenip durulmuştur. Gerekçe ise kampanyalı sözleşmenin ''normal'' sözleşmelerden farklılığı ve imkansızlığıdır. Ödeme yapılamayacak, 66 yaşında dul aboneye icra gelecektir.

Elvan 87 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi17 Ocak 2015

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön