Superonline Haksız Yere Tahsil Edilen İptal Ücreti!

Cennet K. |

Ağustos 2013 yılında eşim vefat etti ve onun adına abone olduğumuz interneti iptal başvurusu yaptım ve Ekim ayıda geçmiş ayların borçlarını ödedim ve internetin iptal edilmesini bekledim. Ocak 2014te telefon ile Superonline internetin iptal edildiğini iletti. Fakat iptal etmemişler ve beni mahkemeye vermişler.

Avukat bedeli de dahil 600 TL'lik bana bir ödeme yaptırdılar ve arkasında hata yaptıklarını aslında borcum olmadığını söylediler. Haziran 2014'te durumu inceleyip gerekli düzeltmeyi yapacaklarını söylediler ama bugüne kadar hiçbir şey yapmadılar. Sadece bana her seferinde 96 saat içerisinde size dönüş yapacağız şeklinde SMS gönderdiler. 1 yıldır konu çözümlenmedi ve beni mağdur ettiler.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cennet K.
  13 Aralık
  14:48

  Hala Superonline beni aramadı. Öyle bir hata yaptılar ki işin içinden kendileri de çıkamadı. Gerçekten meraktan soruyorum, 17 gündür Superonline neyi araştırıyor? Bence hiçbir şey araştırdığınız yok, sadece susarak konuyu zaman aşımına uğratmaya çalışıyorlar.

 • Cennet K.
  26 Kasım
  12:15

  Sizinle o kadar çok iletisime geçmeye çalıştım. Bu sefer umarım benimle iletisime geçip bir çözüm üretirsiniz.

 • 26 Kasım
  11:40

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE