Superonline Haksız Ücretlendirme!

Cihangir D. |

Superonline firması yetkilileri aylarca peşimden ürün satmaya çalışıp sürekli arayıp kampanyalarından bahsettiler. Sonunda ürünü evime bağlattım. Satışçı ile anlaşmamız ilk 1 ay ücretsiz olacağı yönündeydi, ama sistemlerine girip baktığımda mart ayına ait fatura çıktı ve ödemem için bilgilendirme mesajı geldi.

Defalarca farklı yerleri aradıktan sonra bana satış yapan bayiye kadar yönlendirdiler. Bayi de bana ilk ay damga vergisi olduğu için faturayı ödemem gerektiğini ve Nisan ayında herhangi bir fatura yansıması yapılmayacağını söyledi. Dün internetimi nisan ayı faturası yüzünden kesti kurum! Onlarca telefon arayıp taahhütlerini yerine getirmeleri için uğraşmaktan yoruldum!

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihangir D.
  09 Haziran
  09:05

  Yeter artık bu nasıl bir durum! 2 Aydır sorunu çözmeye uğraşıyorum bu ay çözdük diye aradılar, faturadan da yüksek ücretlendirme yapmışlar! İnsanlarla alay mı ediyorsunuz!

 • 29 Mayıs
  13:47

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 28.05.2015 13:47 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 29 Mayıs
  11:15

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE