17 Eylül 2013

Superonline Haksız Kazanç ve Yanlış Bilgilendirme!

2 yıl taahhütlü çalıştığım İnternet sağlayıcısı ile 1 yıl sonunda adres değişikliği nedeni ile nakil talebim oldu. Bulunduğum adreste data ve telefon hattı olmadığını söylediğim halde kayıt alıp yeni bir modem getirdiler ve 3 gün sonra data hattınız yok bağlayamıyoruz dediler. Bu bilgiyi en başından kendilerine iletmiştim ancak ezbere çalışan personel ne dediğimi dahi anlamamış.

Şimdi cihazı bize getirin ve Türk Telekom'dan hat olmadığına dair yazı alın, taahhüt cayma bedelinizi almayalım diyorlar, ayrıca yanlış getirilen cihazı da ben elden götürüp teslim etmeliymişim. Yanlış bilgi verip, 2 aydır kullanmadığım İnternet ücreti benden alınıyor ve iptali için bütün işi bana yüklüyorlar. Superonline'den şikayetçiyim.

Ayhan 71 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan18 Eylül 2013

    Şikayetime verdikleri yanıt; problemi çözdüklerine dair ancak halen aynı algı problemi ne dediğimi anlamamakta ya da işlerine geldiği gibi davranarak baştan savma şekilde ile düz bir metin ile yanıt veriyorlar. Müşteri memnuniyetinin bu kadar kötü uygulandığı bir başka işletme görmedim.

  • Ayhan18 Eylül 2013

    Giderilmiş olan bir problem bulunmamakta. Benim şikayetim; talebimin doğru algılanmadan işlem yapılması ve gönderilen cihazda dahil kullanmadığım internet ücretinin benden alınması. Tarafıma getirilen cihazı yine şirket tarafından geri alınmasını istiyorum. İkamet ettiğim mülkte türktelekom data hattı olmadığı şirketinizce tespit edilmiş durumda ve benden yinede türk telekomdan hat olmadığına dair yazı talep etmeniz saçmalık. Cihazın tarafınızca alınmasını 13.09.2013 tarihinde ödediğim son fatura bedelinin tarafıma iade edilmesini ve türktelekom hattının olmadığı tarafınızca tespit edilen ikamet adresimde, hizmetini sağlayamadığınız internetin iptal edilmesini talep ediyorum.

  • Superonline Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin bağlantı problemi giderilmiş olup kendisine 10.09.2013 10:41:08tarihinde detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön