Superonline Haksız Kazanç!

Yeliz Vural Ö. |

Taşındığımız için ve gittiğimiz bölgede alt yapınız olmadığı için internetimizi iptal etmek durumunda kaldık ve arayarak kendilerine ilettik. Evimizi yeni aldık ve iskanımız henüz çıkmadı. Haliyle bu durumda elektrik su doğalgaz alamadık en önemlisi de ikametgah tabi.

Kullanamadığımız 5 ayın ücretini hem de alt yapı kaynaklı kendileri hizmet veremedikleri için ödetmeye çalışıyorlar. Bu nasıl bir müşteri memnuniyetidir. Nasıl hem hizmet veremeyip hem de ücret alırlar anlam veremiyoruz. Acil olarak bu işlemin düzeltilmesini istiyorum. Alt yapı ile ilgili yapmanız gerekeni yapın hizmeti verin sonra bedeli isteyin. Ama sizin beceriksizliğinizin faturasını bize çıkarmayın.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ocak
  14:13

  Müşterimizin nakil talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE