Superonline Haksız İcra Takibi!

Ersin K. |

Mayıs ayında Metronet'ten Superonline'a nakil edildim. Temmuz ayında metronet 254,60 TL cayma bedeli istedi. Aradım, hata olmuş borcunuz yok ödemeyin kaydı sildik dediler. Fakat şimdi de son ödeme tarihi çoktan geçmiş bir icra uyarı belgesi gönderdiler. Aradım, yine borcunuz yok dediler. Fakat Gümdamla hukuk bürosu ile görüşürsem iyi olurmuş. Aradım, benden borcu yoktur belgesi istediler. Metronet'e sordum, tamam yollarız dediler. Ama belge gelmedi. Yine aradım, mail atarız dediler. O da gelmedi. Şimdi ne olacak? Haklılığımı ispatlamama fırsat vermediğiniz için göz göre göre cezai işlem mi başlatacaksınız? Bu bana yaşattığınız kaçıncı mağduriyet. Ne zaman yakamı bırakacaksınız?

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin K.
  18 Eylül
  17:47

  Hani en geç yarın mesai bitimine kadar mail atacaktınız? Saat 18.00 oldu hala ortada birşey yok? Koskoca şirket 2 günde bir "Borcu yoktur" belgesi çıkarıp mail atamıyor mu? Nedir sizin amacınız?

 • 17 Eylül
  10:37

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE