Superonline Haksız Faturalandırma!

Efe D. |

Geçen ekim ayı sonunda yapılan Superonline fiber İnternet satışında Digiturk'lü paket satılmış fakat benim zaten hazırda Digiturk'üm olduğu için (eşim adına G****D***) bana hediye çeki verilmiş ve 2 sene boyunca bunun zaten Digiturk faturalarımı ödeyeceği ve bu sayede 2 fatura ödemeyeceğim söylenmiştir.

Fakat bu sene ekim ayının sonundan beri Digiturk'ten tarafıma fatura yollanmaya başlanmış (20tl her ay için) hediye çekimde kalan rakamı kullanamayacağım çünkü çekin bir sene geçerli olduğu söylenmiştir.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Efe D.
  03 Ocak
  14:58

  yahu cevap dediğiniz bumudur sözleşmeniz bir senelikti okusaydınıza döndü mevzuu ama o satışı yapan eleman göz göre göre bana yalan söyledi ve olmayan birşeyi superonline adıyla sattı!!! Şimdi bu şikayet çözülmüşmü oluyorjQuery16205085459605325013_1388753641768 Valiliğe gidip şikayet edicem artık ümidi kestim \"ilgili\" superonline dan

 • Efe D.
  03 Ocak
  14:58

  yahu cevap dediğiniz bumudur sözleşmeniz bir senelikti okusaydınıza döndü mevzuu ama o satışı yapan eleman göz göre göre bana yalan söyledi ve olmayan birşeyi superonline adıyla sattı!!! Şimdi bu şikayet çözülmüşmü oluyor?? Valiliğe gidip şikayet edicem artık ümidi kestim "ilgili" superonline dan

 • 19 Aralık
  16:05

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE