Superonline Haksız Fatura Çıkardı!

Meral K. |

İki yıldır abonesi olduğum Superonline'dan taahhüt sürem dolduğunda ayrılmak istedim. Müşteri temsilcisinin önerisi üzerine, hiçbir fatura ödemeksizin, üçer aylık iki dönemlik ertelemeyi kabul ettim. Altı aylık sürem dolduğunda kapatma talebi için aynı gün hiç bir internet hizmeti almadan kapatma talebimi yeniledim. Ancak bana 185 TL borç çıkarıldı. Görüşmelerimiz sonunda borçlarımın iptal edildiği beyan edildi. Buna rağmen almadığım internet hizmeti için açma kapama bedeli olarak 46.50 TL borç faturalandırıldı. Bu borçlandırmanın haksız bir durum olduğunu düşünmekteyim ve muhatap bulamamaktayım. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ağustos
  17:04

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 26.08.2015 17:00 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize ücret ile ilgili konu hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 25 Ağustos
  14:42

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE