Superonline Haksız Borç Çıkartıyor!

Kaan S. |

Eylül 2015'de üyeliğimi iptal ettirmeme ve modemimi teslim edip, cayma bedelini ödememe rağmen, maille bana fatura gelmeye devam ediyor. Müşteri hizmetlerinden şikayet kaydı alıyorlar, fakat sorunu çözmeye yanaşmıyorlar. Üstelik bir borcum veya kullanımım söz konusuymuş gibi mesajlar, telefonlar ve mailler alıyorum. Borç servisinden dün aradılar ve 205 lira borç çıkarttılar. Müşteri hizmetlerini dün aradığımda, üyeliğimi iptal etmedikleri ortaya çıktı. Bu nasıl bir hizmet anlayışı? İptal nedenim ise, taşındığım yerde fiber alt yapı olmamasıydı. Eski oturduğum bina kentsel dönüşümde yıkıldı, yeni taşındığım yerde zaten fiber alt yapıda yok. Modemimi de teslim ettim.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Mayıs
  07:56

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 14.04.2016 12:14’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 13 Nisan
  17:01

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE