Superonline Hak Hukuk Bilmeyen Firma...

Nevzat Z. |

Yalan yanlış bilgilerle sözleşme imzalatıp abone yapan Superonline'ı Tüketici Hakem Heyeti Kararına uymaya davet ediyorum. Tüketici Hakem Heyetinin abonelik iptali ve 475 TL ücret iadesi kararını defaatle aramama, mail atmama Şikayetvar.com sitesinde teşhir etmeme rağmen uygulamayan (muhatap bulamadığım) şirketi icraya vermeme rağmen genel müdürlüğün Maltepe Plaza Yeni Mahalle Pamukkale Sokak No:* Soğanlık Kartal/İSTANBUL adresine gönderilen icra tebligatını taşındı (Yerinde yok) beyanıyla (yalan) basit ve küçük oyunlarla almayan şirketi kınıyorum. Vatandaşı aldattığınız yetmediği gibi bıktırdınız, bezdirdiniz. Buradan şirketin ayıp belgesini teşhir ediyorum. Trajikomik durumu bütün Türkiye görsün ve okusun diye... .

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nevzat Z.
  05 Haziran
  14:23

  Telefonla arandım lakin sorunum çözülmedi. Bu şirketin politikasını felsefesini anlayamadım. Hukuk mahkeme tanımıyorlar.

 • 31 Mayıs
  09:57

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 31.05.2016 09:56’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 30 Mayıs
  10:41

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE