Superonline Habersiz Turkcell T.C Tanımlama ve Yanlış Bilgi!

Gökhan A. |

54**** müşteri numaralı aboneyim. Numarayla birlikte internet taşıma sağlanacaktı yalnız sadece internet geçişi sağlandı. Paketime benden habersiz Turkcell TV paketi tanımlanmıştır tarafıma hiçbir şekilde sorulmadan. İlk internet geçişini yaparken fiber internet bağlatmak istedim yalnız fiber internet olmadığını söylediler.

Superonline kurumsal ile iletişime geçtim bölgemde fiber internet olduğunu ve geçiş yapabileceğim söylendi. Kurumsala geçiş için Turkcell TV paketinin iptalinin gerçekleşmesi gerekiyor. Bununla ilgili 3 adet şikayet kaydı oluşturdum. Dönüş sağlanmadı. Aboneliğimin Superonline kurumsala ve fiber internet bağlanması için gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan A.
  07 Aralık
  14:41

  Aradan 5 gün geçmesine rağmen hala problemle ilgili firma tarafından bir aksiyon alınmamıştır ve her geçen sürede almış olduğum hizmet kalitesi düşük ve kullanmadığım paket ücretini ödemeye devam ediyorum. Üyelik iptalini hemen iptal edip kurumsala geçilmesi hakkında gerekli işlemlerin başlatılmasını rica ederim.

 • 02 Aralık
  09:07

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE