27 Ocak 2014

Superonline Habersiz Taahhüt ve Ceza Ücretleri

Bize 50 lira diyerek sözleşme yapıldı. Ama paket aşımı yapmadığımız halde (sınırsız)hep 70-80 lira para aldılar. Taahhüt yapılmaması gerektiğini istediğimiz halde taahhüt yapıldığını iptal talebinde bulunduğumuzda taahhüt cezası öderken öğrendik.

Bütün cezaları sineye çekip ödedik ama bu kez de yaklaşık iki ay süren çabalarımıza rağmen modemi geri veremedik. Sözleşme gereği ceza yaptırımı yok diyorlar (sözel) ancak sözleşmemiz de 250 lira yaptırım var yazıyor.

Artık bu modemi verecek bir yol bulmak istiyorum. Bundan sonra ne Turkcell ne Superonline. Gözümdeki kurumsal marka imajı bitti.

Havva 81 Okunma

Cevaplar

  • Havva16 Kasım 2014

    bana geri dönüş dahi yapılmadı

  • Havva16 Kasım 2014

    bana hiç bir sekilde geri dönüş yapılmamıştır. ayrıca hala superonline beni arayıp tekrar üye yapmak istiyor.. bedava verseler dahi hizmet kalitesinden ötürü istemiyorum

  • Superonline Temsilcisi31 Ocak 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön