03 Nisan 2013

Superonline Habersiz Adli Takip, Bulunamayan Fatura!

İptal ettirdiğim Superonline aboneliğime ait olduğu iddia edilen 2010 tarihli bir borç hakkında icra takibi başlayacaktır diye avukatlık bürosundan mesaj aldım. Bu tarihe kadar bana ulaşmış fatura veya borç talebi bilgisi yok.Avukatlık bürosunu ( Uskay hukuk bürosu ) arıyorum, bizde fatura bilgisi yoktur diye cevap alıyorum. Superonline müşteri hizmetlerini arıyorum, fatura bilgisine ulaşamıyoruz cevabını alıyorum.

Şemsettin 67 Okunma

Cevaplar

 • Şemsettin22 Temmuz 2013

  Şikayet konusu olan borç için superonlineden hiçbir döküman alamadım. Ödemeden sonra gönderilecek dendi. Henüz bir belge yok!

 • Şemsettin16 Nisan 2013

  Cevap hep aynı. " Müşteri hizmetleri ile görüşün " . Alınan tek cevap : Sistemden fatura bilgisini göremiyoruz! Lütfen ödenmediği belirtilen faturanın kopyasını rica ediyorum.

 • Şemsettin04 Nisan 2013

  Mişteri hizmetleri ile defalarca görüştük. Sistemde göremiyoruz deyip fatura bilgisi vermiyorlar. Saygılarımızla

 • Superonline Temsilcisi04 Nisan 2013

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön