25 Nisan 2013

Superonline Haberim Olmadan Yapmış Olduğu Aboneliği İptal Etmiyor!

14.03.2011 yılından beri Turkcell Superonline fiber internet kullanıyorum.Şubat ayı faturamı incelediğimde 70 TL fatura olduğunu gördüm. Fatura detayını incelediğimde Digitürk Şampiyonlar paketi kampanyasına onayım olmadan dahil edildiğimi öğrenmiş bulundum.

Bunun üzerine firmayla iletişime geçip itirazda bulundum. Sorunumun sorunsuz bir şekilde hallolacağını beklerken Superonline gerçeği ile yüzleşmek zorunda kaldım.Firma abonelik taahhütüm olduğunu iddia edip daha da ileri giderek ellerinde imzalı sözleşmemin olduğunu söylediler. Sözleşmemi gösterememekle beraber bu kez ses kaydı olduğunu iddia ettiler. Aboneliği kaybetmemek uğruna bu tarz yollara başvurulmasını kınıyorum.

Ümit 156 Okunma

Cevaplar

  • Ümit02 Mayıs 2013

    20 günden beri süren tüm uğraşlarıma rağmen, hiçbir şekilde sözleşmemi gösterememelerine ve onlara göre sözde vermiş olduğum taahhütü ispatlayamamalarına rağmen ısrarlı bir şekilde aboneliğimi iptal etmediler. Bende bundan sonraki süreçte hakkımı yasal yollardan aramaya karar verdim. Bundan sonra ne benim, ne eş dosta akrabamın Turkcell Süperonline ile işi olmaz. Müşteriye saygısı olmayan firmanın ayakta kalma şansının zor olduğunu düşünürüm. Başıma gelen bu olayı bundan sonraki süreçte bulunduğum her platformda anlatacağım.

  • Superonline Temsilcisi25 Nisan 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön