12 Ağustos 2016

Superonline Günlerce Süren İnternet Problemi...

Yeni eve taşındım, bir haftada iki defa arıza ekibi geldi ve dairenizin elektrik hatlarıyla ilgili bir sıkıntı var işaret koyduk elektrikçi çağırın yaptırın, bizlik bir şey yok dediler. En sonunda internetsizlik tak etti ve çağırdık elektrikçiyi, adam baktı işaret yok, aradım tekrar arıza kaydı aldılar, böyle yeteneksiz sorun çözemeyen bir kurum daha görmedim. İki yıl taahhüt verdiğimiz için adamlar rahat tabi, iptal etsek 800 küsur TL istiyorlar.

Hakan 56 Okunma

Cevaplar

 • Hakan'ın Teşekkür Mesajı29 Ağustos 2016

  Biraz geç olsa da Superonline saha ekibinden bir arkadaş geldi ve toplamda 20 saniyesini almayan sorunu giderdi. Bir eleştiri Superonline gibi bir kurum arızalara gönderebileceği kendi ekibini oluşturmalı, yani Türk Telekom'un arıza ekibine kaldıysa işi gerçekten zor, bu şekilde arızalara tam müdahale edemez, arızalar şikayete dönüşür, şikayetlerde üyelik bitirmelere döner. Az önce bu şikayet dönük tekrar arandım kurumdan, mustafa bey adında bir personel aradı. Kendisiyle sorunun olduğu dönemde bir kere daha görüşmüştüm. İş çözmeye dönük bir beyefendi, bir aylık faturanın gönderilmeyeceği söylendi mağduriyetten dolayı, şimdililk teşekkür ediyorum ancak tabi ki faturaları kontrol etmeye devam edeceğim. Superonline gibi bir Turkcell kurumunun sorunlarda daha hızlı davranması önemlidir, umarım bundan sonra diğer arıza durumlarında daha düzgün bir durumla karşılaşırız.

 • Superonline Temsilcisi29 Ağustos 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 29.08.2016 17:10’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Hakan18 Ağustos 2016

  Hala internet yok, ne bu firmadan, ne de şikayetleri ele alıp tüketicinin sorununu çözme/çözmeme şeklinden hiç memnun değilim, bu işin peşini de bırakmayacağım.

 • Hakan14 Ağustos 2016

  Dün yine aradılar, dairenizin elektrik tesisatı bozuk diye ezber klişe bi cümle söyledi karşıdaki call center görevlisi, artık şikayeti BİMER'e ve hukuki mecralara taşımanın zamanı geldi, tüketici bu kadar kale almayan, bu kadar çözümsüz ikinci bir kurum yok, telrar herkese çağrım sakın bu kurumla ilgili bir üyelik başlatmayın, tam bir rezillik, 12 gündür internetsizim ve çözüm için hiçbir şey yapılmıyor, klişe laflardan başka.

 • Hakan13 Ağustos 2016

  10 gün oldu hala internetimiz yok, Superonline'dan hareket yok, tüketiciyi bu kadar mağdur eden ikinci bir firma tanımadım, rezillik.

 • Hakan12 Ağustos 2016

  24 saati geçti yine arıza ekibi gelmedi, bugün dönüş yapıldı kurumdan ana sorunum devam ediyor, internetsiz geçen günleri faturadan sildirme talebinde buşunacağım, dediğim gibi sakın sakın bu kurumdan internet almayın, çok net.

 • Superonline Temsilcisi12 Ağustos 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön