20 Şubat 2016

Superonline Günlerce Oyalayıp, Kullanmadığım İnternet i Faturalandırdı.

2015'ın Ekim ayının başında yeni adresime taşındım. Taşındığım yerde Superonline'ın fiberi yoktu. Taşındığım zaman arayıp bilgi aldım. Ekipler hafta içi sitenize gelecek dendi. 10 gün İnternet siz haber bekledim. 10. gün aradım, ekipler gelmemiş. Aboneliği kapatmak istedim, 3 ay donduralım, taahhüdü var, biz 3 aya fiber bağlarız onu kullanırsınız dediler. 3 ay hesabı dondurdum. 3 ayın sonunda "hemen para ödeyin icraya vereceğiz" mesajlarını görüp, telefona sarıldım. Ekim'den beri değil siteme koca semte tek bir fiber bağlanmamış. Arada dondurduğum aylara 40 TL fatura kesilmiş, onları düştüler sağ olsunlar. Hesabı tekrar dondurmak istediğimde ise 10 günlük sözde ekiplerin geldiği zamanki 30TL'yi ödemeden dondurulmayacağını söylendi. Vermediği hizmetten, tutmadığı sözden para kesemeyeceklerini ve hukuksal hakkımı arayacağımı bildirdim.

Rahmi 195 Okunma

Cevaplar

 • Rahmi 07 Mart 2016

  Evet, bilgilendirme şu yönde oldu. 30 lirayı ödemezseniz hesabınızı dondurmayız fatura yazmaya devam eder dediler. Ödedim, hesabı dondurdular. Üzerine bugün tekrar fatura geldi. 70tl, ayın 23'üne kadar altyapımız olmayan yerde sözleşmeden dolayı yine ödiyceksiniz diye mesaj geldi. Yine aradım, müşteri hizmetleri, imza attınız oraya bir kere Yapacak bir şey yok dedi. Davacıyız, gelişmeleri yazmaya devam edeceğim.

 • Superonline Temsilcisi03 Mart 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 23.02.2016 17:51’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Rahmi 22 Şubat 2016

  Kopyala yapıştır cevabınız için teşekkür ederim. Bugün az önce arayıp idari işlem başlattığınızı söylediniz. Burada şirin durmak için mi ilgileniyor gibi yapıyorsunuz? Yoksa kurumsal olarak iletişimsizliğiniz, 4 ayda İstanbulda koca bir semte fiber çekemeyen yetersiz altyapınızla mı yarışıyor?

 • Superonline Temsilcisi20 Şubat 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön