Superonline Göndermedikleri Faturanın Cezasını Bana Kestiler.

Yasin K. |

Bundan 3-4 ay önce (maalesef) Turkcell Superonline abonesi olarak internet hizmeti almaya başladım. 1,5 ay sonra ne internet, ne mesaj ne de posta yolu ile fatura gelmediği halde "faturanızı ödemediğiniz takdirde internetinizi keseceğiz" mesajı geldi. Bende firmaya mail attım ve faturanın gelmediğini bundan sonra sorun olmaması için faturamın tarafıma iletilmesini istedim. Peki mail yolu ile gönderelim diyerek e-mail adresime göndereceklerini söylediler. Geçen ay yine fatura gelmedi ve ben faturamı zamanında yatıramadım. Tabi hemen internetimi kestiler, bende faturadan kaynaklandığını "tahmin" ederek gittim faturamı yatırdım. Bu ay ki faturada ise açma bedeli olarak 25 TL faturama eklemişler.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Temmuz
  13:23

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 06.07.2015 13:21:36 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 06 Temmuz
  09:56

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE