Superonline Gönderdiğimiz Mailleri ve Faksları Gelmedi Deyip Bizi Oyalıyorlar.

Devrim E. |

Superonline kendi alt yapısının yetersizliğinden dolayı aboneliğimizi iptal ettirmeye çalışıyoruz. Gönderdiğimiz mailleri ve faksları almadıklarını belirterek bizleri oyalıyorlar. Satış sonrası hizmet sıfır. Bu yazılanları inşallah yetkilileri dikkat alırda havadan maaş verdikleri elamanlarına bir çeki düzen verirler. Abone olurken tek bir telefon yetiyor iptal ettirirken mailler fakslar kimlik fotokopileri dilekçeler yetmiyor, ulaşmıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Temmuz
  17:05

  Konu ile ilgili müşterimiz ile 01.07.2015 16:50 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize konu hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Devrim E.
  01 Temmuz
  16:46

  Gönderdiğimiz faksları okunmuyor siyah diyorsunuz fakat aynı faksı başka yerde denediğimizde gayette güze okunuyor. Ve bir mailin 2 günde nasıl gelmediğini merak ediyorum verdiğiniz adrese gönderdiğimiz halde.

 • Devrim E.
  01 Temmuz
  16:00

  Buraya yalandan böyle yazıyorlar yok müşteri temsilcimizi arayın yok hizmet@superonline.net iletişime geçin diye

  zaten sizinle iletişim kuramadığımız için buraya yazıyoruz

 • 01 Temmuz
  15:51

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE