Superonline Geri Kazanım Sorunu!

Caner Y. |

Bundan bir ay kadar önce 6 adet ödenmiş faturam vardı ve aboneliğimi iptal ettiklerini 275 lira abonelik iptal bedeli çıkardılar. Daha sonra aradığımda faturaların tamamını yatırdığımda bu bedeli almayacaklarını ve 24 ay sözleşme ile yeni bir üyelik başlatılacağını söylediler öylede oldu fakat 2 gün sonra 275 TL'lık borç nedeniyle yayınım kapandı. Geri kazanım süresi max. 96 saat olarak belirtilmesine rağmen 2 haftadan fazladır sorunum çözülmedi ve internet kullanamıyorum böyle birşey olmaz kendi hatalarından dolayı ben internet kullanamıyorum.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Temmuz
  13:47

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 10.07.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 06 Temmuz
  10:00

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE