Superonline Gerçekleşmeyen Nakil İşlemi!

Merve Y. |

Adres değişikliği sebebiyle, 9 Eylül 2014 tarihinde yalın adsl tarifemi yeni adresime nakli için başvuruda bulundum. 2 gün sonra aradığımda nakil işleminiz gerçekleşecek kaydınızı aldık dediler. Her gün aramama rağmen aynı şeyi söylediler.

En son 20.09.2014 tarihinde müşteri hizmetlerinden aradılar ve dairemde ankastre sorunu olduğunu elektrikçi çağırıp sorunu halletmem gerektiğini söylediler, sonrasında ben arayıp bilgi istediğimde sorunun 24 saat içinde çözüleceğini söylediler. 11 gündür bilgilendirme yapılmadığı gibi yapılan bilgilendirmeler de de çelişkili olmuştur. Bu süreç içerisinde hiçbir görevli kontrol ve keşif için adresime gelmemiştir. 11 günlük internet ücretimi boşuna yatırdım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve Y.
  01 Ekim
  16:58

  Adres değişikliği nedeni ile nakil talebinde bulunduğum süperonline, 9 Eylül 2014 tarihinden itibaren internetimi aktifleştirmemektedir. Ankastre sorunu dediler bu sorunu elektrikçi çağırıp çözmemin üzerinden 1 hafta geçti, hala beni arayıp onay kaydınız alınmıştır diyip oyalamaya çalışıyorlar, ben düzenli olarak faturasını ödediğim bu internetin derhal açılmasını istiyorum 59 lira bu ay boş yere ödüyorum. Bu kadar sorumsuz bir ticari uygulama olamaz bundan sonra asla süperonline'ı tercih etmeyeceğim ve çevremdeki herkesi de bu konuda uyaracağım. En kısa sürede sorunum çözülmezse tüketici haklarına şikayete bulunacağım. Bu kadar müşteri suistimal edilmez.

 • Merve Y.
  28 Eylül
  15:23

  Superonline\'in bahsettigi ankastre problemini elektrikci cagirip gunler oncesinden cozmus olmama ragmen hala bana bir kac gun zaman tanimami bekleyip bu gunler icerinde sorumu hala cozmus degiller, bu ay bos yere aylik ucretimi odemeye devam ediyorum.

 • 22 Eylül
  13:16

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE