Superonline Gerçekleşmeyen İade ve Sorumsuz Müşteri İlişkisi Yönetimi!

Sefa Kayra S. |

11 Şubat'tan beri iade işlemi için uğraşıyorum. Nisan ayı geldi hala hatalı tahsil edilen tutar iadesi yapılmadı. Üstelik bir de dalga geçer gibi "İşleminiz tamamlanmıştır" diye SMS geliyor. Telefon edip sorunca nerede diye "Özür dileriz yanlış olmuş" diyorlar. Her konuştuğum temsilci "Çok özür dileriz, hemen işleminiz tamamlanacak" diyor ancak değişen hiçbir şey olmuyor, müşteri önemsenmiyor, altyapı eksikliği var.

En sıradan yer bile paranızı 1 hafta içinde iade ediyor, hatta 24 saat içinde bu işi yapanlar var ama bu (bence) Turkcell ismini de kirleten Superonline 2 ayda bir para yatırma işlemini beceremiyor. Ancak sürekli yalan söyleniyor. "72 saat içinde mutlaka döneceğiz", "24 saat içinde ödeme yapılacak", "çok kritik kurum içi e-posta ile acil olduğunu belirttik emin olabilirsiniz" laflarının arkası kesilmiyor, ama hala ve hala ve hala hiçbir sonuç yok. Yazık, çok yazık!

Etiketler :

Para İadesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Nisan
  13:24

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 05.04.2016 tarihinde görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Sefa Kayra S.
  30 Mart
  13:42

  Yukarıda diyorya hani "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. "

  Hala dönüş yapılmadı!

 • Sefa Kayra S.
  28 Mart
  15:04

  Bilgi vermiyorsunuz demiyorumki, 2 aydır verdiğiniz bütün bilgiler yalan oldu diyorum, ancak çok iyi müşteri mağduriyeti yaşatıyorsunuz.

 • 28 Mart
  14:23

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE