Superonline Gerçekleşmeyen Hizmetin Bedeli Faturalandırılmıştır!

Salim Y. |

Ağustos dönemi internet faturama 24 TL açma kapama bedeli yansıtılmıştır, bundan önceki dönemde internetimde herhangi bir kapama işlemi olmamasına ve kapatıldı diye bir SMS ya da herhangi bir mail ulaşmamasına rağmen bu bana yansıtmışlardır, bu durumla ilgili online işlemlerden talepte bulunduktan 1 saat sonra 1 dakika aralıklarla internetiniz kapatıldı ve açıldı diye 2 ayrı mesaj atılmıştır. Yaptıklarını herhangi bir şeye dayandırmak amaçlı sanırım. Ve talebi çözdüklerine dair mesaj atıp herhangi bir açıklamada bulunmamıştır, talebim şudur ki hangi tarihlerde ne ara internetim kapatılmış bunu bana nasıl iletmişler bunu bilmek istiyorum. Bir önceki faturamı 3 gün gecikmeli ödemişim sadece.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ekim
  11:54

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 05.10.2016 11:54’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 04 Ekim
  16:42

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE