Superonline Gelen Giden Kimse Yok.

Erdem B. |

05,03,2015 te sözleşmem Superonline gönderildi defalarca görüşme yapıldı öncelik verme yardımcı olma adına ve şikayet formları dolduruldu fakat şahıs şahsıma ait olmayan adres yerine başka bir adrese gidip şahıs evde yok kullanıcı iptali yazıyor ve 2 ila 7 iş günü olan internet açılımı halen yok bugün 13,03,2015 ve gelen giden halen kimse yok.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem B.
  24 Mart
  10:41

  Şikayetim hakkında hiçbir şekilde yardım ya da değişim göstermemiş olup devamlı öncelik veriyoruz dıyolar gelen giden yok maalesef konuyla ilgili kimsede aramıyor

 • Erdem B.
  23 Mart
  13:08

  Devamlı aktivasyon süreci uygulanıyor nasıl bir sistem anlamadım halen internetim açılmadı ve bir çözüm bulmuyorlar

 • Erdem B.
  13 Mart
  17:29

  hizmet@superonline.net mail attığımdada aşağıda belirttiğim gibi cevap geldi

  Aşağıdaki alıcılara veya gruplara
  teslim edilemedi:

  'hizmet@superonline.net'

  Alıcının posta kutusu dolu ve şu
  anda iletileri kabul edemiyor. Lütfen bu iletiyi daha sonra yeniden göndermeyi
  deneyin veya alıcı ile doğrudan iletişim kurun.

 • Erdem B.
  13 Mart
  17:28

  Bana verilen bilgi 2 ila 7 iş günü ve hala internet problemim çözülmedi görüştüğümüz üzere yasal süreç başlatacağım mahdurum benim adresim yerine farklı adrese gidip şahıs evde yoktur denilmişir. An itibari ile 7 iş günü bitmiştir ve herhangi bir çözüm yolu izlememiştir ve net bir cevap verilmiyor ne zaman açılcak diye

 • 13 Mart
  16:14

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 13.03.2015 16:13:30 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize aktivasyon süreci hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"