Superonline Geçiş Yapılmıyor.

İsmail T. |

T**** 88**** numaralı ADSL abonesiyim. 04.07.2016 tarihinde Superonline firmasının “ev numaranla bize gel” kampanyası için başvuru yaptım. Başvuru yaptıktan sonra bana bir görevli bulunduğum yere gelip sözleşme imzalattı, internet bağlantı işlemlerimin bir hafta içerisinde
tamamlanacağını söyledi. Superonline müşteri hizmetleriyle defalarca görüşmeme rağmen hala internetim bağlanmadı. Superonline’nın bana verdiği müşteri numarası 560******. Ayrıca son iki gündür T***** internetimi kesti müşteri temsilcisiyle görüştüğümde ip ile ilgili sıkıntı olduğunu eve ekip yönlendireceklerini söyledi. Konuyla ilgili gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorum. Şikayetimi Tüketici Hakem Heyetine ve BTK ya da yapacağım.

Etiketler :

Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail T.
  29 Temmuz
  16:12

  Konuyla ilgili geri dönüş yapıldı ancak daha sorun çözülmedi sorun çözülünce buradan bilgi vereceğim.

 • 29 Temmuz
  13:31

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 29.07.2016 13:25’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 29 Temmuz
  10:52

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE