15 Ekim 2016

Superonline Gecikme Bedeli Alıyor.

23***29 numaralı Superonline internet abonesiyim. Bu ay ki faturam 74 lira geldi. Normalde gelecek olması gereken fatura 48 liraydı. Ancak müşteri hizmetlerini aradığımda, fatura ödemesinin gecikme faizi olduğu söylendi. Ben Belçika'ya geldim ve gelmeden önce internetimi dondurmak istediğimde bunun olamayacağını, böyle bir hakkımın olmadığını söylediler. Ağustos faturası ile birlikte eylül faturası ekim ayında yatırıldı. Burada mağdur olan taraf benim. Ayrıca bu uygulamanın 1 gün bile fatura gecikse uygulandığını söyledi müşteri hizmetleri.

Geçmiş aylarada bakıldığında 1 veya 2 günlük gecikmelerin olduğunu söyledi ve sistemin bunlarıda yansıtacağının haberini aldım. Yani aslında bu gelen gecikme faizi 5 ay önceki 1 günlük geç yatırdığım faturanınmış. Peki böyle bir durumda neden Turkcell Superonline alırken yetkililer bahsetmiyor ve neden internet kesintisi yapılmıyor?

Halil 30 Okunma

Cevaplar

  • Halil 19 Ekim 2016

    Ben böyle ilgisizlik görmedim. Resmen ülke olarak batmış bir durumdayız. Hizmet kalitesi berbat. Şikayet ediyorum şu an belçikadayım abimi arayıp numara veriyorlar burayı arasın diyorlar arıyorum hiçbir şekilde cevap alamıyorum. Durmadan telesekretere bağlanıyorum. Biri telefonu açıyor oradan oraya bağlayıp biz işin yetkilisi değiliz diyip başlarından savuşturuyorlar. Gönderdiğiniz faturalar elimize son ödeme tarihinden sonra geçiyor ve hep ceza gönderiyorlar. Hiç mi bu ülkede işini iyi yapan bir firma yoktur. Hiç mi? İş ahlakı yoktur. Sadece insanların cebinden parayı nasıl alırız diye mi? Uğraşırsınız.

  • Superonline Temsilcisi16 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 16.10.2016 14:14’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi15 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön