05 Kasım 2014

Superonline Geçici Çözümlerle İnsanları Yanıltıyor Ve Oyalıyorlar!

6 aydan uzun süredir devamlı hız problemi yaşamaktayım. Bırakın taahhüt ettikleri 20 Mbps hız değerine ulaşmayı yaptığım 10 testten 4'ünde 1 Mbps hızı bile yakalayamıyorum. Kalan 6 testin yalnızca 2-3 tanesi 5 Mbps'nin üstünde çıkıyor. Hele son iki haftadır ping süresi 250 MS'nin altına inmez oldu. Dün akşam Google gibi basit bir siteye erişim sağlayamadım. Twitter'da ve diğer birkaç popüler web sitesinde de aynı problemi yaşadım.

Anladığım kadarıyla Superonline ağır bir sorun yaşıyor bununla ilgili. Aylardan beridir defalarca çağrı merkezini arayıp görüştüm, kısa süreliğine iyileşme oldu ve her defasında aynı problem ertesi gün tekrar etti. Resmen çocuk gibi kandırıyorlar bizi!

Ahmet 713 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 07 Kasım 2014

    Müşteri Hizmetleriniz fayda sağlayacak olsaydı kimse burada şikayet yazmazdı. Boşu boşuna her bulduğunuz alana telefon numarası, mail adresi yazmayın o yüzden. Byte ziyan ediyorsunuz, yazıktır! O Byte'lara ihtiyaç duyanlar var, hayatında Byte görmemiş Afrikalı çocuklar var.

  • Superonline Temsilcisi05 Kasım 2014

    Müşterimizin hız sorununun incelenmesi ve problemin giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön