Superonline Gecekuşu Tarife Hızım Düşürülüyor.

Batuhan K. |

Kasım'da Superonline'a geçtim. 50 Mbit fiber gece kuşu tarifesi, geceleri adil kullanım kotası yok. Bu aya kadar gündüzleri kotayı geçsem bile geceleri hızım artıyordu. Fakat bu ay artmadı geceleri de 3 mbit kullanmak zorunda kaldım. Müşteri hizmetlerinde Ahmet adlı kişi sistem hatasından dolayı 4 ay boyunca hızımın arttığını söyledi!

Fakat aboneliğimi başlatırken bana böyle söylenmemişti! Böyle sistem hatası mı olur? Daha sonra bir soru sordum sistemden bakıyorum dedi sonra durduk yere "beni duyuyor musunuz beni duyuyor musunuz iyi akşamlar" deyip telefonu suratıma kapattı. Aboneliğin başlatılması esnasındaki yanlış bilgilendirilmemden kaynaklanan mağduriyetin giderilmesini istiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mart
  12:04

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 21.03.2015 12:03:40 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"