06 Ocak 2014

Superonline Galaxy Tab 3 Kampanyası Tableti 4 Gün İçerisinde Alamadık!

Superonline'a 26 Aralıkta uydu net aboneliğimi iptal ettirip, fiber İnternet abonesi oldum. Kampanya dahilinde Samsung Galaxy tablet 3 hediyesi bulunuyor. 3-4 iş günü içerisinde tabletiniz kurye tarafından getirilecektir, denildiği halde Taahhüdü imzalatıp aradan 11 gün geçmesine rağmen halen tarafıma tabletim gönderilmemiştir.

Bu gün bayiyi aradığım da Tabletin ayın 15 inden sonra dağıtılacağını söylediler, neden 4 gün dediniz dedim elemanımız atlamış o konuyu dediler. Zaten konu tablet kampanyası nasıl atlanabilir bunu anlayamadım. Velev ki ben Turkcell gibi bir firmayla yeni çalışmaya başlamışken ilk konuda vaadlerin yerine getirilmemesi can sıkıcı olabiliyor.

İbrahim 241 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 10 Ocak 2014

    Mantıklı bir açıklama yapip ariyan olmadi henuz telefonuma gelen mesaj ayin 15inden de uzak bir tarih, ayin 23 u diyor. Satis yaparken ile satis sonrasi tarih nasil bukadar değişiklik gösterebilir

  • İbrahim 10 Ocak 2014

    Evet arkadaşlar bugün itibarı ile SUPERONLİNE firmasından mesaj geldi 4 gün denen ulaşma zamanı bugün itibarı ile en iyi ihtimalle ayın 23 ünde dağıtımına başlanıcaktır denildi. İlgili bilgili arkadaşlara yetkililere meraklılara duyurulur. Biz bir tahütümüzü yerine getiemedikmi ihtarnameeler havada uçuşur, ya bu durumda bendemi noter tespiti ile anlaşma imzamalıyım?

  • Superonline Temsilcisi07 Ocak 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön