Superonline Fiyat Sorunu.

Cihan Can N. |

Turkcell Superonline bulunduğumuz yere gelir gelmez hemen bağlattım 10 yıldır TTNET kullanıcısıydım. İptal edip fiber Turkcell Superonline geçtim iyi olur diye 2 yıllık anlaşma yaptık, anlaşma bitti. 50 TL'lik fiyatımız bu ay 79 olarak geleceği söylendi, bize bu şekilde söylendi bende farklı kampanya istedim, en uygun bu dediler sınırsız hızlı olanı bu bende o fiyattan olmazsa iptal edebilir miyiz dedim! Tamam dediler, ikna edici yanı yok zamanında tercih ettik diye mi böyle oldu yani dedim, ayıp edildi!

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Nisan
  12:59

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 25.04.2016 13:00’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 25 Nisan
  11:05

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE