Superonline "Firmware" Ne Demek Daha Onu Bilmiyor!

Mustafa S. |

Turkcell Superonline ADSL hizmeti almaktayım ve firmanızın bana verdiği Huawei hg658 v2 model bir modem kullanıyorum. Cihaz yapılandırmasını ayarlıyorum (Mac filtreleme vs.) ve cihaz kendini belirli aralıklarla reset atıyor. Bu durumu çağrı merkezinize iletiyorum fakat sizin verdiğiniz 444 13 22 numaralı telefonu aradığımda bu numara kullanılmamaktadır diyor. Alay mı ediyorsunuz siz bizimle? Ben adı geçen modemin yazılım desteğini istiyorum. Sizin gibi büyük bir firmaya yakıştı mı? Gerekirse modemin değişmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Modem

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa S.
  23 Aralık
  20:46

  Sorunum henüz çözülmedi ve ADSL modem değişmedi sorunun ivedilik ile çözülmesini istiyorum

 • 23 Aralık
  17:43

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 23.12.2015 16:41 ’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 23 Aralık
  14:23

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE