15 Mayıs 2013

Superonline Fiberden ADSL'e Nakilde Mağduriyetler!

24 ay taahhütle fiber internet abonesi iken nakil başvurusu yaptım. Taşındığım ilde fiber olmadığı için ADSL'e geçişim yapıldığı ve 7 gün içinde modemimi teslim etmem, ADSL modemimi almam söylendi. Bayiye teslim için gittiğimde ellerinde ADSL modem olmadığı için fiber modemi almadılar, müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdim, en kısa sürede halledileceği söylendi.

2-3 gün sonra müşteri hizmetlerinden arandım, bayide ADSL modem olmaması gibi bir durum olamayacağını hemen gidip almamı söylediler, bayiye gittim aynı cevabı aldım.

Müşteri hizmetleriyle tekrar defalarca görüştüm. Halledilemediği gibi şimdi de teslim edilmeyen modem bedeli isteniyor. Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır?

Ece 72 Okunma

Cevaplar

  • Ece18 Mayıs 2013

    Hep aynı cümleler söyleniyor..''İşlemleriniz devam ediyor,süreç devam ediyor,en yakın sürede sorunu çözeceğiz''....Elde var sıfır..15 gündür nakil yapılamadı,modem getirilemedi..Hizmet yok,verilmeyen hizmetin bedelini istemeye devam..Abonelik iptali isteyeceğim taahhüde rağmen ama nakil yapılamadığı için abonelik iptalim de sorunlu olabilir,modemi teslim etsem bile modem bedeli istenecek muhtemelen,üstelik bayii modem gelmedi diye yine reddedebilir.. Nete 3G ile bağlanmak zorunda kalıyorum..superonline bana çoook pahalıya mal oldu..Beceriksizliklerinin ve ilgisizliklerinin bedelini müşteriye ödetiyorlar..Çook pişmanım...Diğer firmayı beğenmiyordum ama şu an mumla arıyorum superonline sayesinde....

  • Superonline Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön