07 Temmuz 2014

Superonline Fiber Kullanıcı Adı ve Şifresini Paylaşmıyor!

Superonline, fiber internet hizmetini verdikleri sistemde, router'lar da kullanılan kullanıcı isimlerini ve şifrelerini paylaşmak istemiyor. 2013 yılına kadar sms ile sorgulama yapılarak öğrenebildiğimiz şifrelerimizi şimdi vermek istemiyorlar. Statik ıp ile evimde kullandığım ağ altyapısı için kendi router'larını kullanmayacağımı belirttiğimde bana, "bunun mümkün olmadığını" ama 2012 2013 yıllarında bu şekilde zaten kullandığımı belirttiğimde ise "hmm" cevabını vermekten öteye gidemiyorlar.

Kullanıcıyı alınan hizmetin tüm faydalarından limitleyen bu mantığa tamamıyla karşı olduğum için, konu ile ilgili 48 saat içinde çözüm verilmediği taktirde aboneliğimi iptal ettireceğimi bildiririm.

Çağrı 149 Okunma

Cevaplar

  • Çağrı 14 Temmuz 2014

    Sorunumu çözmediler.

  • Çağrı 07 Temmuz 2014

    Evet tarafımı arayıp "bu bilgiyi paylaşmıyoruz" demekle yetindiler. Yani sorunuma bir çözüm getirmediler, vaktinde kullandığımı söyledğimde ise "manuel kurulum altyapı sorunları oluşturuyor" şeklinde yersiz ve alakasız bir cevap vermekten öteye gidemediler. Talep ettiğim bilgi zaten parasını ödeyerek aldığım hizmetin bir parçası ve evveliyatında zaten sahip olduğum bir olanaktı. Hiçbir sözleşme değişiminde bulunmadan, herhangibir yeni uygulamayı tarafıma bildirmeden beni bu haktan ve internet bağlantımı evimde istediğim şekilde değerlendirmeme olanak tanımadıkları için hizmeti tamamı ile iptal ettireceğimi, Uydunet'ten hizmet almaya başlayacağımı, ve bir bilişim uzmanı ve bilişim firması sahibi olarak, etrafımdaki benden fikir alan herkesi bu şekilde yönlendireceğimi bilinmesini isterim. Uygulanan bu tutarsız sistemin en basit karşılığı, Turkcell'in, hattı verdiği simkartı tek bir cep telefonu ile kullanabileceğiniz konusunda sizi zorlamasına benzer. Bu uygulamadaki mantık seviyeside anca bu kadar ne yazıkki.

  • Superonline Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön